Čer 272012
 

Zdravím dámy a pánové já jsem BloodRings a chtěl bych vám říci co se teď následujících pár dní bude dít, co se událo, co je nového a všeobecně informace o mé maličkosti.

Takže, určitě jste si všimli že mám nové stránky www.bloodrings.g6.cz na kterých budou moje videa, návody a spousta zajímavých článků. Při nejmenším se přijďte podívat určitě si tam najdete něco co bude zajímat i vás.

Dále bych chtěl říct že jsem svoje stránky přidal k Google AdSense takže si můžete všimnout že se na stránkách i u článků zobrazují Google reklamy. A proč vám to říkám? Protože bych vám byl velmi vděčný kdyby jste poklikali co nejvíce reklam. Nemusí jich být moc budu rád i za jednu ale jde o to že když kliknete na reklamy tak z toho mám peníze a za peníze bych mohl koupit nové vybavení jako mikrofon, případně webkameru na vlogy, zvukovku prostě cokoliv aby moje videa byly ještě kvalitnější a váš zážitek o to lepší.

To samé platí i u mojich videí, které jsem si také nechal zpeněžit. Takže se vám ve spodní části videa budou také ukazovat reklamy tím pádem pokud kliknete budu rád.

Dále s Arminkem se už chystáme na rozjezd slibovaného I-Play což bude herní kanál jako byl náš TheGameTerritory ale už kvalitnější. Už máme nachystaný web, základní vzhled kanálu a už jen čekáme až se Armink přestěhuje a můžeme začít.

Poslední co bych chtěl říct je, že děkuji všem co si u mě dali odběr nebo alespoň dali Like u videa. Moc mě těší komentáře ve znění

sooooo…..goood super jen tak dál :)

paráda, díkes

Super díky moc.Určitě pokračuj ;) (Super hlas)

Díky za pomoc +1 

Takové komentáře vždy zahřejí u srdce a já jsem rád že můžu pomoct. Nezapomeňte dělám to zdarma takže rád pro vás.

Pokud mě ovšem podpořit chcete klikání na reklamy je nejjednodušší možnost.

Takže děkuji pokud mě chcete podpořit Lajkujte, sdílejte, odebírejte Děkuji a u dalšího videa naslyšenou

 Posted by at 8.48

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>