Srp 122012
 

Jak vyčistit šum v nahrávce? To se dozvíte v tomto návodu.

Stáhněte si audacity (Freeware)

http://download.hellshare.cz/audacity-win-2-0-1-exe/8522286/

Dále nahrejte nahrávku  (popřípadě ji otevřete) “POZOR předtím než začnete mluvit nechte cca 3 vteřiny úplného ticha aby byl slyšet jen šum mikrofonu”

Dále vyberte úsek kde je jen šum.

Continue reading »

 Posted by at 16.18
Čvc 142012
 

Dnes tu mám nabídku na hru terrarii za 4€. Mám 1 kopii hry terraria kterou vám rád poskytnu za tuto velmi nízkou cenu (obvykle stojí 9.99 € ) a to 4€. V případě zájmu se mi ozvěte na email bubikmichal@seznam.cz nebo na skype misa.bubik.

 Posted by at 11.30
Čer 272012
 

Zdravím dámy a pánové já jsem BloodRings a chtěl bych vám říci co se teď následujících pár dní bude dít, co se událo, co je nového a všeobecně informace o mé maličkosti.

Takže, určitě jste si všimli že mám nové stránky www.bloodrings.g6.cz na kterých budou moje videa, návody a spousta zajímavých článků. Při nejmenším se přijďte podívat určitě si tam najdete něco co bude zajímat i vás.

Dále bych chtěl říct že jsem svoje stránky přidal k Google AdSense takže si můžete všimnout že se na stránkách i u článků zobrazují Google reklamy. A proč vám to říkám? Continue reading »

 Posted by at 8.48
Čer 202012
 

Zdravím, přináším vám nové informace ohledně GameMaker kurzu.

Kurz bude probíhat o letních prázdninách. V sobotu 23.6.2012 bude sraz všech přihlášených na kurz a tam se dohodnou přesné dny a čas, kdy se kurz bude konat. A jak bude kurz probíhat?

  1. Každá část kurzu bude mít jiné zaměření, kurz je pro začátečníky takže se půjde od úplných začátků až po nějakou menší hratelnou hru.
  2. V určitý domluvený den se sejdeme na Livestreamu, kde se bude vysílat moje plocha aby ostatní mohli vidět co zrovna dělám a mohli postupovat podle toho.
  3. Livestream bude mít tu výhodu že se můžete jít podívat i vy a taky se něco přiučit.
  4. Jakmile skončí kurz, můžete mít ještě nějaké dotazy dokud mě to tam nepřestane bavit :D

Tak se určitě na kurz nezapomeňte přijít podívat.

 Posted by at 11.54